ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧНІВ

Загальні правила поведінки

- Учень приходить в школу за 15-20 хвилин до початку занять, чистий і охайний, займає своє робоче місце з першим дзвінком, готує все необхідне навчальне приладдя.

- Не можна приносити на територію школи з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом зброю, в т.ч. ножі, вибухові, вогненебезпечні речовини; спиртні напої, сигарети, наркотики і інші одурманюючі засоби й отрути.

- Забороняється вживання непристойних виразів і жестів.

- Не можна без дозволу педагогів (за узгодженням з батьками) йти з школи та її території в урочний час.

- У разі пропуску занять до 3-х днів учень зобов'язаний пред'явити класному керівнику довідку або записку від батьків (осіб, що їх заміняють) про причину відсутності на заняттях. У разі пропуску більше трьох днів учень зобов'язаний представити довідку з медичної установи.

- Учень школи повинен проявляти пошану до старших, піклуватися про молодших. Школярі поступаються дорогою дорослим, старші - молодшим, хлопчики - дівчаткам.

- Поза школою поводяться скрізь і усюди так, щоб не принизити свою честь і гідність, не заплямувати добре ім'я школи.

- Учні бережуть майно школи, акуратно ставляться як до свого, так і до чужого майна, дотримуються чистоти і порядку на території школи.

- До учнів, які привласнили чужі речі, будуть застосовані дисциплінарні стягнення. У разі спричинення збитку чужому майну, батьки учнів, які заподіяли збиток, несуть матеріальну відповідальність.

- Учні, які знайшли втрачені або забуті, на їх думку, речі належить здати черговому, який знаходиться на першому поверсі школи.

- Фізична конфронтація, залякування і знущання є неприпустимими формами поведінки.

- Не дозволяється жувати гумку, користуватися плеєром і мобільним телефоном на уроках.

- Учень зобов'язаний виконувати домашні завдання в терміни, встановлені шкільною програмою.

- На першу вимогу вчителя слід пред'являти щоденник.

- Щодня вести запис домашніх завдань в щоденнику.

- Приносити на заняття всі необхідні підручники, зошити, письмове приладдя, інструменти, робочий і спортивний одяг, засоби індивідуального захисту.

Кiлькiсть переглядiв: 30

Коментарi