Правила прийому до Гродівської ЗОШ

Основними нормативно-правовими актами, що регулюють питання зарахування дітей до закладів освіти є:

Закон України «Про загальну середню освіту» (стаття 18);

Положення про загальноосвітній навчальний заклад (п.22).

Зарахування учнів до закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його керівника. Зарахування здійснюється без проведення конкурсу відповідно до території обслуговування.

Для зарахування учня до закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини.

Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву на ім'я директора закладу освіти, копію свідоцтва про народження дитини.

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.

Зарахування дітей до 2-11-х класів закладу

Як правило, зарахування дітей до перевідних класів здійснюється за умови переводу дитини з одного навчального закладу до іншого. Підставою для зарахування дитини є:

заява батьків,

копія свідоцтва про народження дитини,

особова справа дитини,

свідоцтво про базову освіту та додаток до нього (для учнів 10-11-х класів).

Відповідно до п.22 Положення про загальноосвітній навчальний заклад для зарахування учня до закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, особову справу, до навчального закладу III ступеня - документ про відповідний рівень освіти.

Кiлькiсть переглядiв: 150

Коментарi