• Ви знаходитесь тут:

  • Новини
  • Новини
  • УНІВЕРСІАДА 2017, СПІВПРАЦЯ УНІВЕРСИТЕТУ ТА ШКОЛИ – ВИКЛИК ЧАСУ

УНІВЕРСІАДА 2017, СПІВПРАЦЯ УНІВЕРСИТЕТУ ТА ШКОЛИ – ВИКЛИК ЧАСУ

2017-02-27

/Files/photogallery/IMG_3787.JPG

"Наука не признає привілеїв, … до найглибших тайників науки має вільний доступ кожна людина, в серці якої горить чисте і святе бажання – пізнати правду, і в кого розум настільки вироблений, щоб зрозуміти й оцінити її," - Іван Франко.
Перший крок на шляху до наукових досягнень
зробили школярі в Київському міжнародному університеті , де 25 лютого 2017 р. відбувся День відкритих дверей, у якому взяли участь випускники 60 навчальних закладів міста Києва та області, випускники коледжів міст Бердичева, Білої Церкви, Києва, Житомира, які планують продовжувати отримання вищої освіти за скороченим терміном навчання. До них долучилися 224 учасники ХVII Всеукраїнської Універсіади, які прибули з Полтавської, Донецької, Київської областей і міст Києва і Хмельницького для захисту своїх наукових досліджень. Донецьку область гідно представили ліцей «Надія» м. Покровськ, Гродівська та Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровського району.
Усі представлені для захисту роботи отримали рецензії, кваліфіковані рекомендації науковців університету. Тематика наукових досліджень, які були представлені у 18 секціях Універсіади, охоплювала різноманітні сфери.
У заході взяли участь керівники всіх структурних підрозділів Київського міжнародного університету (8 інститутів, 4 факультети, Коледж і Ліцей КиМУ), які надали інформацію щодо спеціальностей, за якими здійснюється підготовка молодших спеціалістів (Коледж), бакалаврів і магістрів (КиМУ). Абітурієнтів привітали професор Т.В. Данченко - проректор з навчально-виховної роботи; професор С.В Рудаківська - проректор з довузівської підготовки, була представлена комп'ютерна презентація КиМУ, знайомство з навчальною та матеріальною базами університету, з інформацію щодо можливості отримання європейського диплома за спільними програмами КиМУ та європейських університетів, а також абітурієнти отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили. Студенти театрального відділення Інституту телебаченні, кіно і театру привітали присутніх музично-хореографічною презентацією "Через терни до зірок", чим викликали хвилю оплесків і надали можливість абітурієнтам уявити себе частинкою студентської родини "кимушників".
Всі учасники Універсіади отримали сертифікати та стали переможцями. Чередниченко Орина учениця 11 класу Миколаївської ЗОШ отримала грамоту, Касьянова Єлизавета учениця 9 класу Гродівської ЗОШ та вихованка гуртка райСЮН «Пізнай себе» нагороджена дипломом 3-го ступеня, які дають право на вступ до Київського міжнародного університету на пільгових умовах та знижку в оплаті на навчання 10 та 20% відповідно.
Щиро вітаємо переможців! Упевнені, що цей перший крок на шляху до наукових досягнень, відкриє перспективи для подальших плідних досліджень і пошуків!
Кiлькiсть переглядiв: 81

Коментарi