День визволення Донбасу

2017-09-08

/Files/images/080917/s3pA0GwSLNc.jpg

Роки летять, відлітають у вічність… Та скільки б їх не минуло, не зітруть в народній пам’яті імена тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої Вітчизни.

Ось і сьогодні, в 74 річницю з Дня визволення Донбасу, учні нашої школи віддали шану загиблим односельцям біля меморіалу, в центрі селища. Звучали слова вдячності нашим визволителям, доречним був флеш-моб «Маки» і, звичайно ж, хвилина мовчання та покладання квітів. На заході були присутні працівники селищної ради, представник райдержадміністрації Васильчук Т.В.
Від меморіалу, вже за традицією школи, стартував велопробіг школярів на чолі з вчителями Баришником В.Д. та Рябцевою О.Д., за маршрутом: Гродівка – Журавка – Красний Яр.

В Покровському районі, за ініціативи губернатора Донецької області П.І.Жебрівського, з нагоди 85-річчя Донецької області, було побудовано 3 міні-футбольні поля зі штучним покриттям та 5 тренажерних майданчиків з антивандальним покриттям. Один із них сьогодні урочисто відкривали у Гродівській школі представник райдержадміністрації Васильчук Т.В. та тренер з настільного тенісу Пономаренко О.І. На цьому майданчику займатимуться не лише учні школи, а й мешканці громади.

/Files/images/080917/qIh4dvBa5yU.jpg/Files/images/080917/eDkilRF0ZJM.jpg/Files/images/080917/PaMwQLnyS04.jpg/Files/images/080917/aLaVdDKTvK4.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 162

Коментарi