Літній мовний табір в Гродівці.

2018-06-08

/Files/images/cherven/МТ16.jpg

Відповідно до Наказу МОН №89 від 03.02.2015 «Про здійснення заходів щодо організації літніх мовних таборів» традиційно після закінчення освітнього процесу на базі Гродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів працює ЛМТ, який очолює вчитель англійської мови Горбунова Світлана Олександрівна. У таборі було задіяно 12 учнів школи з 5-го та 6-го класів. Протягом двох тижнів діти мали можливість отримувати нові знання про оточуючий світ, вивчали нові слова, пісні та дивилися мультфільми англійською мовою. Учні обговорювали такі теми, як: “Clothes”, “Packing Things”, “On the Farm”, “At the Seaside”, “At the Pirate’s Party”, “At the Picnic”, “Travelling”.

Кожен день мав насичену програму з різними сучасними методами та формами роботи при вивченні іноземної мови. Завдяки цьому діти отримали не лише емоційне і духовне задоволення, а ще й набули певних навичок та знань з англійської мови. Значну роль у підготовці теоретичного матеріалу , а також відео та пісень відіграли компанії British Council та Go Camp.

Знання іноземної мови – це ознака сучасної та успішної людини. Тож будьмо сучасними!

Покровський район

Гродівська ЗОШ

Вчитель англійської мови

Горбунова Світлана Олександрівна

/Files/images/cherven/МТ1.jpg/Files/images/cherven/МТ2.jpg/Files/images/cherven/МТ3.jpg/Files/images/cherven/МТ4.jpg/Files/images/cherven/МТ5.jpg/Files/images/cherven/МТ6.jpg/Files/images/cherven/МТ7.jpg/Files/images/cherven/МТ8.jpg/Files/images/cherven/МТ9.jpg/Files/images/cherven/МТ10.jpg/Files/images/cherven/МТ11.jpg/Files/images/cherven/МТ12.jpg/Files/images/cherven/МТ13.jpg/Files/images/cherven/МТ14.jpg/Files/images/cherven/МТ15.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 121

Коментарi