• Ви знаходитесь тут:

  • Новини
  • Новини
  • ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я В ГРОДІВСЬКІЙ ШКОЛІ

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я В ГРОДІВСЬКІЙ ШКОЛІ

2018-10-10

/Files/images/111.jpg10 ЖОВТНЯ 2018 року практичним психологом школи були проведені заходи присвячені ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я, з метою активізації знань шкільної громади про психологічні травми, їх види та особливості перебігу, удосконалення уміння надавати термінову психологічну допомогу дітям та дорослим.

Розпочався день з акції «Подаруй посмішку». Учні 7 класу зустрічали на ганку школи всіх учнів, учителів, технічний персонал, батьків, гостей та дарували смайлики. Гарний настрій було гарантовано на увесь день!

Також було організовано проведення діагностичного обстеження щодо визначення стану психологічного здоров'я та рівня стресостійкості серед учнів 8-9 класу.

Не можна не відзначити старання колективу педагогів та учнів школи під час випуску стіннівок «Долонька до долоньки». Родзинкою дня було визнано газету 3 класу.

Учні 1- 4 класу прийняли активну участь в акції: «НЕ тримай зла, тримай повітряну кульку».

Дуже сподобалася педагогічному колективу вправа «Рефлексія для учителів «Стіна плачу» Учителі одностайно вирішили залишити плакат до кінця року, а вже потім його урочисто позбутися, залишивши усі негаразди позаду.

А закінчився день флешмобом «Ми одна сім’я», у якому прийняла участь уся шкільна родина.

Кiлькiсть переглядiв: 80

Коментарi