• Ви знаходитесь тут:

  • Новини
  • Новини
  • Екологічними стежками України подорожують учні Гродівської школи

Екологічними стежками України подорожують учні Гродівської школи

2018-12-01

Зображення

Щойно з 4-денної подорожі "Екологічними стежками рідної України" до міста Дніпро повернулися додому учні Гродівської школи

Екскурсійна програма "Дніпро - космічна столиця" реалізується за підтримки Донецької обласної державної адміністрації. Метою програми є ознайомлення дітей з культурною та історичною спадщиною України, формування активної патріотичної позиції у захисті довкілля. Для них була підготовлена різноманітна екскурсійно-пізнавальна програма.

Юні донеччани ознайомилися з Національним центром аерокосмічної освіти молоді імені О. М. Макарова, відвідали Парк ракет, познайомилися з експозиціями та діючими виставками Дніпропетровського національного історичного музею ім.Д.І.Яворницького та побували у музеї АТО. Також здійснили екскурсію до парку імені Тараса Шевченка - візитної картки Дніпра, побували на Монастирському острові та мали можливість вивчити прісноводну фауну музею "Акваріум".

Зима і мороз – це не перепони вивчати та досліджувати природу рідного краю, в приміщенні Дніпровської Центральної міської бібліотеки здійснили віртуальну подорож екологічною стежкою природним заповідником «Дніпровсько-Орільський».

Велике захоплення та незабутнє враження викликали екскурсії на Етно-хутір «Козацька Січ» (в с. Галушкове) та Центр народного мистецтва «Петриківка».

Щиро дякуємо організаторам за цікаву та змістовну екскурсію! Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Практичний психолог Гродівської ЗОШ

Касьянова С.В

Кiлькiсть переглядiв: 49

Коментарi